Načítám obsah... Délka načítání může být ovlivněna rychlostí Vašeho internetového připojení!

« Návrat na předchozí

Korres dětský sprej proti vším, 150 ml

Korres dětský sprej proti vším, 150 ml

310 Kč
Kód produktu: K3400006

Preventivní a doplňková péče pro udržení čistých a zdravých vlasů bez vší. Ideální v čase letních táborů a v průběhu školního roku, kdy je vaše dítě ohroženo výskytem vší.

 

Do obchodu

Sezónní tipy
 • Popis

  Kombinace jablečného octa, rozmarýnu, šalvěje, tymiánu a extraktu levandule pomáhá udržovat vlasy zdravé, zklidňuje citlivou pokožku hlavy a zmírňuje pocit svědění.

  Použití: Aplikujte postřikem, denně na mokré nebo suché vlasy a pročešte je. Neoplachujte. Nestříkejte do očí.

  Doporučujeme používat v kombinaci s Korres dětským šamponem proti vším. Pozor: V první fázi léčby proti vším jsou potřebné specializované farmaceutické přípravky k tomu určené. Korres dětský sprej a šampon proti vším jsou následnou prevenci před jejich dalším výskytem.

  Dermatologicky testováno.

  Obsah 150 ml.

  Share
 • Custom HTML

  Korres Natural Products je přírodní řecká kosmetika, jež byla vybudována na homeopatických základech. Kosmetika Korres vznikla v nejstarší řecké homeopatické lékárně (Tzivanidis Pharmacy, Atény), ve které její zakladatel Yiorgos (nebo také George) Korres pracoval během svých studií farmacie.

  Na základě bohatých zkušeností a znalostech homeopatie, s vírou v čistě přírodní suroviny se rozhodl založit Korres Natural Products s cílem vyrábět bezpečné, účinné, trendové a všem dostupné přírodní produkty.

  Korres čítá více než 500 produktů – péče o pleť, tělo, vlasová péče, pánská péče, přípravky na opalování, dekorativní kosmetika, přírodní barvy na vlasy bez amoniaku a také potravinové doplňky. Všechny výrobky obsahují rostlinné a přírodní složky té nejvyšší kvality.

  Odio, magnis. Et nisi. Facilisis, integer! Risus augue! Non turpis. Ac! Turpis, sit velit cras nec enim duis, rhoncus porttitor ac vut rhoncus duis! Sit. Vel integer quis porttitor sed in in ac, ut diam porttitor odio nunc tempor dapibus quis est aliquam dictumst, vel amet tincidunt pulvinar?