Načítám obsah... Délka načítání může být ovlivněna rychlostí Vašeho internetového připojení!

« Návrat na předchozí

Korres For Men Shampoo Magnesium and Wheat – pánský posilující šampon s hořčíkem a pšeničnými proteiny, 250 ml

Korres For Men Shampoo Magnesium and Wheat – pánský posilující šampon s hořčíkem a pšeničnými proteiny, 250 ml

320 Kč
Kód produktu: K0900033

Posilující šampon s hořčíkem a pšeničnými proteiny napomáhá předcházet padání vlasů a posiluje vlasová vlákna. Multiminerální komplex kalcia, hořčíku, manganu a zinku zásobuje pokožku hlavy energií a tak posiluje jemná vlasová vlákna od kořínků ke konečkům.

Do obchodu

Sezónní tipy
 • Popis

   

  Posilující šampon s hořčíkem a pšeničnými proteiny napomáhá předcházet padání vlasů a posiluje vlasová vlákna.

  Aktivní látky: Multiminerální komplex kalcia, hořčíku, manganu a zinku zásobuje pokožku hlavy energií a tak posiluje jemná vlasová vlákna od kořínků ke konečkům Obsažený provitamín B5 podporuje růst vlasů a zabraňuje jejich štěpení. Rýžové a pšeničné proteiny příznivě působí na pružnost vlasů a zabraňují jejich lámání.

  Aktivní ingredience: rýžové proteiny, provitamín B5, pšeničné proteiny, vápník, hořčík, mangan, zinek.

  Obsah: 250 ml

  KLINICKY PROKÁZANÁ ÚČINNOST

  NEOBSAHUJE MINERÁLNÍ OLEJE, SILIKONY, PROPYLEN GLYKOL, ETANOLAMIN

  Share
 • Hodnocení (0)

  Recenze

  There are no reviews yet, would you like to submit yours?

  Be the first to review “Korres For Men Shampoo Magnesium and Wheat - pánský posilující šampon s hořčíkem a pšeničnými proteiny, 250 ml”

 • Použití
  Aplikujte do vlhkých vlasů a jemně vmasírujte. Šampon opláchněte a poté aplikaci zopakujte. Pro dosažení maximálních výsledů šampon před opláchnutím ponechte několik minut působit.
 • Doporučujeme
  Šampon je vhodný také pro dámy.
 • Custom HTML

  Korres Natural Products je přírodní řecká kosmetika, jež byla vybudována na homeopatických základech. Kosmetika Korres vznikla v nejstarší řecké homeopatické lékárně (Tzivanidis Pharmacy, Atény), ve které její zakladatel Yiorgos (nebo také George) Korres pracoval během svých studií farmacie.

  Na základě bohatých zkušeností a znalostech homeopatie, s vírou v čistě přírodní suroviny se rozhodl založit Korres Natural Products s cílem vyrábět bezpečné, účinné, trendové a všem dostupné přírodní produkty.

  Korres čítá více než 500 produktů – péče o pleť, tělo, vlasová péče, pánská péče, přípravky na opalování, dekorativní kosmetika, přírodní barvy na vlasy bez amoniaku a také potravinové doplňky. Všechny výrobky obsahují rostlinné a přírodní složky té nejvyšší kvality.

  Odio, magnis. Et nisi. Facilisis, integer! Risus augue! Non turpis. Ac! Turpis, sit velit cras nec enim duis, rhoncus porttitor ac vut rhoncus duis! Sit. Vel integer quis porttitor sed in in ac, ut diam porttitor odio nunc tempor dapibus quis est aliquam dictumst, vel amet tincidunt pulvinar?