Načítám obsah... Délka načítání může být ovlivněna rychlostí Vašeho internetového připojení!

« Návrat na předchozí
New!

Korres Nail Therapy – podkladový lak pro optické rozjasnění nehtů, 10 ml

Korres Nail Therapy – podkladový lak pro optické rozjasnění nehtů, 10 ml

249 Kč
Kód produktu: K1600692

Mléčná podkladová báze pro revitalizovaný vzhled nehtů s obsahem myrhy, citronového oleje a vitamínu C. Podkladová báze opticky bělí a zjasňuje matné, skvrnité nebo žluté nehty, sjednocuje jejich přirozenou barvu a dodává jim tak bezchybný a zdravý vzhled.

Do obchodu

Sezónní tipy
 • Popis

  Silnější, zdravější a krásné nehty bez chyby s novou kolekcí KORRES NAIL CARE obsahující blahodárnou směs přírodních olejů a vitamínů.

  Nová řada péče o nehty je založena na myrze, která zvyšuje úroveň hydratace a obnovuje pružnost nehtů. Myrha je doplněná o mandlový a citrónový oleje, keratin, vápník a kamélii – tato kombinace posiluje a chrání nehty a zajišťuje jejich hladký, revitalizovaný a mladistvý vzhled. Pět nových produktů se zjemňujícími, anti-aging, posilujícími a rozjasňujícími účinky tvoří základ péče pro krásné a bezchybné nehty. Jsou ideální pro přípravu nehtů na efektivní manikúru nebo pro jejich perfektní přirozený vzhled.

  INGREDIENCE:
  MYRHA – Zlepšuje kvalitu keratinu v nehtech a zároveň zvyšuje hladinu hydratace v oblasti pokožky pod nehtem a obnovuje tak jeho pružnost.
  MANDLOVÝ, SLUNEČNICOVÝ, MAKADAMOVÝ OLEJ – Zlepšují strukturu nehtů a poskytují jim dlouhodobou hydrataci, zároveň redukují ztrátu jejich vlhkosti. Mají antioxidační, regenerační a vyživující účinky.
  KERATIN – Zlepšuje přirozený proces růstu nehtů, jeho vzhled a odolnost nehtu vůči lámání a odření.
  PROVITAMIN B5 – Zlepšuje pružnost a sílu nehtů díky svým hydratačním účinkům.
  VÁPNÍK – Posiluje, chrání a zvyšuje odolnost nehtů vůči lámání.
  CITRONOVÝ OLEJ – Je silným antioxidantem díky vysokému obsahu vitamínu C. Podílí se na zpevňování nehtů a poskytuje jim světlejší, mladistvý vzhled.
  OLEJ Z KAMÉLIE – Bohatý na vitamíny a antioxidanty, které revitalizují pokožku a nehty. Lehce se vstřebává a poskytuje hlubokou hydrataci.
  VITAMÍN E – Má antioxidační účinky a zlepšuje texturu nehtů.

  99,5 % obsahu tvoří přírodní složky.
  Produkt neobsahuje: silikony, aceton, ftaláty, formaldehyd, kafr, toluen, xylen, minerální oleje, ethanolamíny, parabeny.
  Dermatologicky testováno.

  Obsah: 10 ml

  Share
 • Custom HTML

  Korres Natural Products je přírodní řecká kosmetika, jež byla vybudována na homeopatických základech. Kosmetika Korres vznikla v nejstarší řecké homeopatické lékárně (Tzivanidis Pharmacy, Atény), ve které její zakladatel Yiorgos (nebo také George) Korres pracoval během svých studií farmacie.

  Na základě bohatých zkušeností a znalostech homeopatie, s vírou v čistě přírodní suroviny se rozhodl založit Korres Natural Products s cílem vyrábět bezpečné, účinné, trendové a všem dostupné přírodní produkty.

  Korres čítá více než 500 produktů – péče o pleť, tělo, vlasová péče, pánská péče, přípravky na opalování, dekorativní kosmetika, přírodní barvy na vlasy bez amoniaku a také potravinové doplňky. Všechny výrobky obsahují rostlinné a přírodní složky té nejvyšší kvality.

  Odio, magnis. Et nisi. Facilisis, integer! Risus augue! Non turpis. Ac! Turpis, sit velit cras nec enim duis, rhoncus porttitor ac vut rhoncus duis! Sit. Vel integer quis porttitor sed in in ac, ut diam porttitor odio nunc tempor dapibus quis est aliquam dictumst, vel amet tincidunt pulvinar?