Načítám obsah... Délka načítání může být ovlivněna rychlostí Vašeho internetového připojení!

« Návrat na předchozí

Korres Lip Butter Stick Mandarin SPF 15 Peach – balzám na rty v tyčince, 5 ml

Korres Lip Butter Stick Mandarin SPF 15 Peach – balzám na rty v tyčince, 5 ml

190 Kč
Kód produktu: K1600565

Do obchodu

Sezónní tipy
 • Popis

  Výživný balzám na rty v tyčince obsahuje bambucké máslo, slunečnicový vosk a mandarinkový olej. Dokonale hydratuje a zvláčňuje velmi citlivé rty. Balzám je lehce zabarvený a dodává rtům přirozený barevný odstín (k dispozici jsou čtyři barvené odstíny). Balzám na rty obsahuje navíc SPF 15, které ochrání vaše rty před slunečním zářením.

  Obsah: 5ml

  Share
 • Custom HTML

  Korres Natural Products je přírodní řecká kosmetika, jež byla vybudována na homeopatických základech. Kosmetika Korres vznikla v nejstarší řecké homeopatické lékárně (Tzivanidis Pharmacy, Atény), ve které její zakladatel Yiorgos (nebo také George) Korres pracoval během svých studií farmacie.

  Na základě bohatých zkušeností a znalostech homeopatie, s vírou v čistě přírodní suroviny se rozhodl založit Korres Natural Products s cílem vyrábět bezpečné, účinné, trendové a všem dostupné přírodní produkty.

  Korres čítá více než 500 produktů – péče o pleť, tělo, vlasová péče, pánská péče, přípravky na opalování, dekorativní kosmetika, přírodní barvy na vlasy bez amoniaku a také potravinové doplňky. Všechny výrobky obsahují rostlinné a přírodní složky té nejvyšší kvality.

  Odio, magnis. Et nisi. Facilisis, integer! Risus augue! Non turpis. Ac! Turpis, sit velit cras nec enim duis, rhoncus porttitor ac vut rhoncus duis! Sit. Vel integer quis porttitor sed in in ac, ut diam porttitor odio nunc tempor dapibus quis est aliquam dictumst, vel amet tincidunt pulvinar?