Načítám obsah... Délka načítání může být ovlivněna rychlostí Vašeho internetového připojení!

« Návrat na předchozí

Korres Chicory Instant Fibre Beverage Barley – instantní kávovinový nápoj s cikorkou a vlákninou, 150 g

Korres Chicory Instant Fibre Beverage Barley – instantní kávovinový nápoj s cikorkou a vlákninou, 150 g

229 Kč
Kód produktu: K1400002

Instantní nápoj s ječmenem, sladem, cikorkou a vlákniou. Cikorka je drcený kořen čekanky a používá se jako náhražka kávy díky nezaměnitelnému aroma a chuti.

Do obchodu


Sezónní tipy
 • Popis

  Instantní nápoj s ječmenem, sladem, cikorkou a vlákniou. Cikorka je drcený kořen čekanky a používá se jako náhražka kávy díky nezaměnitelnému aroma a chuti. Na rozdíl od kávy však cikorka neobsahuje kofein a dá se tak použít i pro těhotné, děti a kojící matky. Vláknina obsažená v nápoji na sebe váže některé látky z potravy, jako například cholesterol.

  Share
 • Hodnocení (0)

  Recenze

  There are no reviews yet, would you like to submit yours?

  Be the first to review “Korres Chicory Instant Fibre Beverage Barley - instantní kávovinový nápoj s cikorkou a vlákninou, 150 g”

 • Použití - dávkování
  Pro přípravu horkého nápoje zalijte dvě lžičky prášku horkou vodou nebo mlékem. Oslaďte cukrem nebo medem. Nápoj lze připravit také studený, smíchejte dvě lžičky s trochou vody, oslaďte a dobře promíchejte, poté dolijte vodou nebo mlékem.
 • Custom HTML

  Korres Natural Products je přírodní řecká kosmetika, jež byla vybudována na homeopatických základech. Kosmetika Korres vznikla v nejstarší řecké homeopatické lékárně (Tzivanidis Pharmacy, Atény), ve které její zakladatel Yiorgos (nebo také George) Korres pracoval během svých studií farmacie.

  Na základě bohatých zkušeností a znalostech homeopatie, s vírou v čistě přírodní suroviny se rozhodl založit Korres Natural Products s cílem vyrábět bezpečné, účinné, trendové a všem dostupné přírodní produkty.

  Korres čítá více než 500 produktů – péče o pleť, tělo, vlasová péče, pánská péče, přípravky na opalování, dekorativní kosmetika, přírodní barvy na vlasy bez amoniaku a také potravinové doplňky. Všechny výrobky obsahují rostlinné a přírodní složky té nejvyšší kvality.

  Odio, magnis. Et nisi. Facilisis, integer! Risus augue! Non turpis. Ac! Turpis, sit velit cras nec enim duis, rhoncus porttitor ac vut rhoncus duis! Sit. Vel integer quis porttitor sed in in ac, ut diam porttitor odio nunc tempor dapibus quis est aliquam dictumst, vel amet tincidunt pulvinar?