Načítám obsah... Délka načítání může být ovlivněna rychlostí Vašeho internetového připojení!

« Návrat na předchozí

Korres Candies Greek Sage Extract and vit. C,16 pcs – Bylinné pastilky s extraktem z řecké šalvěje

Korres Candies Greek Sage Extract and vit. C,16 pcs – Bylinné pastilky s extraktem z řecké šalvěje

65 Kč
Kód produktu: K3100013

Bylinné pastilky s extraktem z řecké šalvěje a s vitamínem C tiší podrážděné hrdlo a podporují Váš imunitní systém. Pastilky mají citrónovou příchuť.

 

Do obchodu

Sezónní tipy
 • Popis

  Bylinné pastilky s extraktem z řecké šalvěje a s vitamínem C tiší podrážděné hrdlo a podporují Váš imunitní systém. Pastilky mají citrónovou příchuť. Řecká šalvěj, sklízená našimi organickými farmáři a extrahovaná v certifikované ekologické extrakční jednotce, je bohatá na aktivní ingredience. Vitamín C podporuje funkci Vašeho imunitního systému. Pastilky jsou slazeny přírodním sladidlem stévií.

  Použití: Pastilku nechte rozpustit pomalu v ústech. Nadměrná spotřeba může způsobit projímavý efekt. Produkt může obsahovat stopy ořechů, arašídů, sójových bobů, sezamových semen a mléka.

  Skladujte v suchu a chladu.

  Složení: Sladidlo: Isomalt, Water, Sage extract (0.8%), Salt, acidifier: Citric acid, sladidlo: Steviol glycosides, flavours, Ascorbic acid (0.032%).

  Share
 • Hodnocení (0)

  Recenze

  There are no reviews yet, would you like to submit yours?

  Be the first to review “Korres Candies Greek Sage Extract and vit. C,16 pcs - Bylinné pastilky s extraktem z řecké šalvěje”

 • Použití
  Nechte 1 pastilku pomalu rozpustit v ústech.
 • Custom HTML

  Korres Natural Products je přírodní řecká kosmetika, jež byla vybudována na homeopatických základech. Kosmetika Korres vznikla v nejstarší řecké homeopatické lékárně (Tzivanidis Pharmacy, Atény), ve které její zakladatel Yiorgos (nebo také George) Korres pracoval během svých studií farmacie.

  Na základě bohatých zkušeností a znalostech homeopatie, s vírou v čistě přírodní suroviny se rozhodl založit Korres Natural Products s cílem vyrábět bezpečné, účinné, trendové a všem dostupné přírodní produkty.

  Korres čítá více než 500 produktů – péče o pleť, tělo, vlasová péče, pánská péče, přípravky na opalování, dekorativní kosmetika, přírodní barvy na vlasy bez amoniaku a také potravinové doplňky. Všechny výrobky obsahují rostlinné a přírodní složky té nejvyšší kvality.

  Odio, magnis. Et nisi. Facilisis, integer! Risus augue! Non turpis. Ac! Turpis, sit velit cras nec enim duis, rhoncus porttitor ac vut rhoncus duis! Sit. Vel integer quis porttitor sed in in ac, ut diam porttitor odio nunc tempor dapibus quis est aliquam dictumst, vel amet tincidunt pulvinar?