Načítám obsah... Délka načítání může být ovlivněna rychlostí Vašeho internetového připojení!

O Korresu

o-korresu

Korres Natural Products je přírodní řecká kosmetika, jež byla vybudována na homeopatických základech. Kosmetika Korres vznikla v nejstarší řecké homeopatické lékárně (Tzivanidis Pharmacy, Atény), ve které její zakladatel Yiorgos (nebo také George) Korres pracoval během svých studií farmacie.

Na základě bohatých zkušeností a znalostech homeopatie, s vírou v čistě přírodní suroviny se rozhodl založit Korres Natural Products s cílem vyrábět bezpečné, účinné, trendové a všem dostupné přírodní produkty.

Korres čítá více než 500 produktů – péče o pleť, tělo, vlasová péče, pánská péče, přípravky na opalování, dekorativní kosmetika, přírodní barvy na vlasy bez amoniaku a také potravinové doplňky. Všechny výrobky obsahují rostlinné a přírodní složky té nejvyšší kvality.

Využívají se čtyři skupiny přírodních ingrediencí řeckého původu:

    • byliny známé a hojně využívané pro své léčebné účinky (aloe vera, třezalka, měsíček lékařský, ženšen)
    • tradiční řecké byliny – Mastiha, organický červený šafrán, řecký horský čaj, dobromysl krétská
    • potraviny používané v Korres kosmetice – řecký jogurt – použitý např. v oblíbeném chladivém gel-krému, který regeneruje pokožku po opalování
    • vysoce účinné přírodní látky jako např. BIO mandlový olej

V Korres výrobcích nenajdete minerální oleje, silikony, parabeny ani propylen glykol. Produkty jsou balené ve stylově čistých obalech, které zdobí nádherné, velmi jednoduché fotografie rostlin (ingrediencí s řeckými popisky).