Načítám obsah... Délka načítání může být ovlivněna rychlostí Vašeho internetového připojení!

AKCE 1+1 NA SPRCHOVÉ GELY

Dlouho očekávaná akce je zde. Pořiďte si 2 sprchové gely za cenu jednoho! Vybírat můžete na našem e-shopu, v buticích Korres a obchodech Profimed až z 12 oblíbených vůní. Akce platí do 8. 5. 2017

PROHLÁŠENÍ SPOLEČNOSTI KORRES OHLEDNĚ TESTOVÁNÍ PRODUKTŮ I JEJICH JEDNOTLIVÝCH SLOŽEK NA ZVÍŘATECH

Společnost Korres se zavazuje, že je proti testování na zvířatech a žádné své produkty ani jednotlivé složky používané pro výrobu svých finálních produktů na zvířatech netestuje. Společnost Korres se zavazuje, že nespolupracuje s externími firmami, které by testování produktů na zvířatech prováděly v kterékoliv fázi výroby až po prodej finálního produktu. Testování produktů Korres probíhá formou ´in vitro´ v laboratořích za použití syntetických keratinocytů, nebo formou ´in vivo´ využitím dobrovolníků pod odborným dohledem dermatologů případně jiných specialistů dle povahy testování (např. oftalmologů).

Před začátkem platnosti legislativy evropské unie zakazující testování kosmetických produktů na zvířatech měly všechny příslušné certifikační orgány (např. BUAV nebo program Leaping Bunny) zaměřené na požadování „cruelty-free“ certifikátů od výrobců kosmetických výrobků i jednotlivých složek své opodstatnění. Tento postup jsme přísně následovali, abychom zajistili, že žádná ze složek použitá v naších výrobcích nebyla testována na zvířatech. V roce 2008 jsme jako malá kosmetická značka navíc učinili odvážný krok – začali jsme uvádět tzv. FORMULA FACTS – seznam, který v transparentní formě komunikuje procentuální podíl přírodních složek našich výrobků spolu se seznamem ingrediencí, kterým se vyhýbáme, a otevřeně odpovídali na časté otázky včetně právě testování produktů na zvířatech.
Evropská legislativa od března 2009 jasně zakazuje jakékoliv testování kosmetických ingrediencí a výrobků na zvířatech. Zároveň v rámci Evropské unie zakazuje distribuci výrobků, které byly subjektem testování na zvířatech v jakékoliv fázi produkce. Tato legislativa se vztahuje jak na výrobce jednotlivých složek, tak na výrobce finálních výrobků. KORRES dodržuje všechny aspekty národní a evropské legislativy a používá výzkum a technologie tím nejšetrnějším způsobem pro pleť a životní prostředí.

KORRES není aktívní na čínském trhu a nebyl zde aktívní od zjištění, že čínský kosmetický registrační systém zahrnuje nutnost testovat produkty zde prodávané na zvířatech.

Bezpečný pobyt na slunci s přírodní kosmetikou Korres

S řešením tří závažných problémů pobytu na slunci přichází letošní letní novinka KORRES. Antiageing krém s extrakty z červených hroznů poskytuje pleti každodenní intenzivní péči proti stárnutí.

Současně působí jako důsledná prevence vzniku pigmentových skvrn. Ochranu proti dalším nežádoucím vlivům slunění pak zajišťuje SPF 30 a SPF 50

Tradiční recept na sirup předávaný v rodinně Korres po mnoho generací

Bylinný sirup s medem a anýzem byl prvním produktem značky Korres. Historie špičkové kosmetiky nezačíná podle očekávání slavným krémem, ale produktem ryze lékárenským. Inspirací pro originální složení byl doma vyráběný Rakomelon. Sirup vás svou vůní i chutí vrátí do dětství.

„Medicínku na kašlíček“ dokonale připomíná i retro balení v hnědém skle a krabičce ze surového papíru. Uvnitř lahvičky naleznete směs toho nejlepšího, co vám příroda umí nabídnout pro boj s nachlazením. Sirup lze dle doporučeného dávkování na obalu nabídnout i malým dětem. Zklidňující a antiseptické účinky medu a tymiánu přinesou úlevu. Fenykl napomáhá vykašlávání, anýz zklidňuje a uvolňuje dýchací cesty. Můžete jej dávkovat po lžičkách stejně jako podávat v čaji.

Nová pleťová linie Korres ČERNÁ BOROVICE s liftingovým a zpěvňujícím efektem

Přírodní řecká kosmetika Korres je rozšířena o novou, exkluzivní řadu péče o pleť 50+ s liftingovým a zpěvňujícím efektem. Od svého letního uvedení na trhu v západní Evropě je kolekce péče nesmírně uživatelsky i komerčně úspěšná. Klinicky ověřené účinky tak potvrzuje i mimořádný zájem zákazníků.

Hlavní ingrediencí v této řadě je účinný exktrakt z borovice černé, který se vyznačuje vysokým obsahem polyfenolů a jehož exktrakt je podpořený derivátem exktraktu z borovice černé zvaným Epigallocatechin. Aktivní exktrakty obsažené v této linii se zaměřují na posílení pojivové tkáně. Tím dodávají pleti pružnost a pevnost. Epigallocatechin díky silným antioxidační účinkům redukuje vznik zánětlivých procesů pleti, pleť zpevňuje a chrání před ztrátou kolagenu.

Linie s borovicí černou obsahuje denní krém pro normální až smíšenou pleť, denní krém pro suchou až velmi suchou pleť, noční krém pro všechny typy pleti a oční krém pro všechny druhy pleti. V prodejně KORRES Myslbek, síti prodejen Profimed i na profimed.cz právě začal.