Načítám obsah... Délka načítání může být ovlivněna rychlostí Vašeho internetového připojení!

Fakta o složení

Korres Natural Products je přírodní řecká kosmetika, jež byla vybudována na homeopatických základech. Kosmetika Korres vznikla v nejstarší řecké homeopatické lékárně (Tzivanidis Pharmacy, Atény), ve které její zakladatel Yiorgos (nebo také George) Korres pracoval během svých studií farmacie.

Korres se zavázal svým zákazníkům prezentovat pravdivá fakta o složení svých výrobků pomocí tabulky zvané Formula facts, jež najdete na obalech většiny produktů. Jasně a zřetelně tedy zjistíte, zda Váš oblíbený výrobek splňuje Vaše požadavky na složení nebo zda neobsahuje látku, která Vám může přivodit alergické podráždění pokožky.

Využívají se čtyři skupiny ingrediencí řeckého původu:

    • byliny známé a hojně využívané pro své léčebné účinky (aloe vera, třezalka, měsíček lékařský, ženšen)
    • tradiční řecké byliny – organický červený šafrán, řecký horský čaj, dobromysl krétská
    • potraviny používané v Korres kosmetice – řecký jogurt – použitý např. v oblíbeném chladivém gel-krému, který regeneruje pokožku po opalování.
    • vysoce účinné přírodní látky jako např. BIO mandlový olej
    • Korres kosmetika neobsahuje živočišné produkty získávané usmrcením nebo ohrožením zvířat, ale může obsahovat živočišné produkty běžně určené k denní spotřebě (jako např.: laktózu – mléčný cukr, jogurt, med, včelí vosk). Při získávání těchto produktů nedochází k ohrožení žádného živočišného druhu ani k jeho zabití. Výrobky Korres s obsahem živočišných produktů mají na obale uvedeno, že nejsou vhodné pro vegany (čtěte pozorně tabulku FORMULA FACTS nacházející se na konkrétním produktu).